Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Stańczuk od sierpnia 2018 roku zajmuje się świadczeniem kompleksowej pomocy prawnej oraz stałą obsługą prawną dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej.

W zakresie świadczonej pomocy prawnej znajduje się: reprezentowanie przed sądami, policją, prokuraturą i wszelkimi innymi organami wszystkich instancji, udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych i nieprocesowych oraz opinii prawnych.

Działalność Kancelarii opiera się zarówno na nabytym dotychczas doświadczeniu, jak i stale pogłębianej wiedzy we wszystkich dziedzinach prawa. Współpracę z Klientami cechuje rzetelność, uczciwość, bezproblemową komunikację oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.
Swoje usługi Kancelaria świadczy na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego, choć oczywiście nie jest wykluczone reprezentowanie w innym miejscu Polski.

Adwokat Michał Stańczuk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, który ukończył w 2013 roku. W latach 2015-2017 odbył aplikację adwokacką, zaś od 22 maja 2018 roku jest wpisany na listę adwokatów Lubelskiej Izby Adwokackiej.